PARTYINFO

 

BEATS FOR LOVE 2018

Datum konání:
04.07.2018 - 08.07.2018
Místo konání:
Ostrava - Dolní oblast Vítkovic
DJs:
Love stage: Youngr (UK)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 17:00, vstup: předprodej: 590,- Kč + poplatky, vánoční balíčky: 1.077,- + poplatky, VIP: 1.900,- Kč + poplatky www.b4l.cz/cs/vstupenky
 
 
Love Camp bude mít nové místo a větší kapacitu
Beats for Love v předvánočním čase opět pomáhá

V průběhu veřejné sbírky pořádané na festivalu Beats for Love vybrali jeho návštěvníci necelých 11.000,- Kč na dobročinné účely. Vedení festivalu se rozhodlo částku navýšit na symbolických 33.333,- Kč a tu teď věnovat pacientům Městské nemocnice Ostrava.

 

Nemocnice za peníze nakoupí zdravotnické pomůcky jako například tlakoměry. Na seznamu má ale také předměty, které sice nepomáhají přímo s léčbou, ale zpříjemňují trávení času pacientů v nemocničním prostředí. Tedy kupříkladu nové televize do pokojů či USB disky určené pro vzdělávací programy.

Beats for Love

"Finance věnujeme Kardiologickému oddělení, protože ústředním motivem našeho festivalu je stejně jako jejich – srdce. Jsme rádi, že alespoň trošku pomůžeme tamějším pacientům přečkat čas v nemocnici ve větší pohodě," vysvětluje Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

Na Kardiologickém oddělení je v současné chvíli 69 dospělých pacientů, kteří se zde léčí zejména s akutním koronárním syndromem, poruchami rytmu a hypertenzí. "Děkujeme všem dárcům, kteří se v rámci festivalu nejen dobře pobavili, ale mysleli i na druhé, velké poděkování patří i organizátorům. Vážíme si toho, že budeme moci finanční prostředky použít ke zvýšení péče o naše pacienty," doplňuje primář oddělení Radim Kryza.

Beats for Love

Festival Beats for Love se dlouhodobě soustřeďuje na charitativní aktivity. Vloni jeho pořadatelé zorganizovali sbírku pro vážně nemocnou holčičku, které pak zakoupili speciální komunikační pomůcku v hodnotě necelých 100.000,- Kč. Organizátoři festivalu také darovali krev, uklízeli v zahradách seniorských domů, uspořádali vánoční nadílku dětem v nemocnici a učili studenty na Wichterlově gymnáziu DJ umění.

Odkazy:

Oficiální webová stránka festivalu
Oficiální stránka festivalu na FB
Oficiální událost festivalu na FB

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy

Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016