PARTYINFO

 

COOL V PLOTĚ 2022

Datum konání:
09.09.2022 - 10.09.2022
Místo konání:
Písek - Písek
DJs:
Floex feat. Robot Josef, Marshman
Live:
Jozef Van Wissem, Katarzia, Vladimír Václavek, Stroon, Markéta Schley Reindlová
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 18:00, vstup: předprodej: GoOut.net

 
 
13. ročník festivalu Cool v Plotě se uskuteční o víkendu

Koncept festivalu ukazuje krásu a sílu tvůrčího potenciálu sólových vystoupení. Převážně hudební program osciluje mezi mnoha žánry, jako je elektronická hudba, new folk, jazz, experimentální hudba, alternativní rock, world music, akustická soudobá hudba, blues a další, a je doplněn o autorská čtení, filmové projekce, divadlo pro děti, workshopy, přednášky a busking. Festival se odehrává na několika místech v historickém centru města Písku a přivádí návštěvníky na překvapující místa s "geniem loci" jižních Čech, například na Parkány - hradební příkopy se zahradou, promenádu s Café Balzám, koncertní síň kostela Nejsv. Trojice, kávový klub a pražírna Vykulená Sova atd. Návštěvníci zažívají festival zcela odlišným, neobvyklým způsobem a putováním za účinkujícími umělci objevují krásy malebného města Písku na břehu řeky Otavy. Letos vystoupí více než 30 českých i zahraničních umělců.

 

Na 13. ročníku festivalu Cool v Plotě vystoupí holandský Jozef Van Wissem, který skládá hudbu k filmům režiséra Jima Jarmusche a současně patří mezi nejznámější světové hráče na loutnu, pozvání přijala Katarzia se svým pozoruhodným slovenským girl-folk rapem, po delší pauze se na festivalu představí skvělý instrumentalista, zpěvák a textař Vladimír Václavek, producent evropského formátu Floex (DJ set) se svým robotem Josefem, na vibrafony ve spojení s elektronickou hudbou zahraje skvělý slovenský producent Stroon, set plný drum´n´bass rytmů představí londýnský producent Marshman, varhany v kostele Nejsv. Trojice rozezvučí Markéta Schley Reindlová, páteční Balzam stage jako již tradičně organizuje vydavatelství Silver Rocket. Dojde i na zábavné autorské čtení Evy Turnové a vystoupí i další umělci alternativní hudby.

Cool v Plote


Velcí i malí návštěvníci se můžou těšit na vizuální art projekci Bionic, inspirovanou přírodními strukturami, které se budou promítat na hradby gotického hradu. Doprovodný program budou doplňovat hudební dílny a workshopy, panel diskuze, které rezonují současnými tématy anebo pro nejmenší návštěvníky Divadlo Víti Marčíka. Festival je family friendly.

FB event

https://www.facebook.com/Coolvplote

www.coolvplote.com

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016